Kosmetyki Golden Rose nie są testowane na zwierzętach!

Kosmetyki Golden Rose nie są testowane na zwierzętach! Zostaliśmy wpisani na listę organizacji PETA.

Mamy doskonałą wiadomość! W ostatnim czasie marka Golden Rose uzyskała tzw. certyfikat PETA, który potwierdza, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do tej, wciąż rozszerzającej się grupy firm przeciwnych inwazyjnym formom wykorzystywania zwierząt.

Certyfikat PETA — co to właściwie jest?

Organizacja PETA od wielu lat działa na rzecz zwierząt i walczy o ich prawa. To właśnie na jej stronie można znaleźć wykaz marek tworzących kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach.  Wśród nich od niedawna jest również marka Golden Rose, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Zamieszczamy również link pod którym dostępna jest informacja o naszej marce na stronie organizacji: https://lnkd.in/dPdnCc2i

Droga do uzyskania certyfikatu nie jest łatwa, dlatego też nie każda firma może go otrzymać. Specjaliści stowarzyszenia People for the Ethical Treatment of Animals dokładnie sprawdzają każdy produkt w celu potwierdzenia, że nie znajdują się w nim żadne składniki pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu oznaczeniu klienci Golden Rose mogą mieć pewność, że nie testujemy kosmetyków na zwierzętach ani nie zlecamy testów firmom zewnętrznym.  Wybierając produkty naszej marki, nie musisz obawiać się, że podczas prowadzenia badań w celu potwierdzenia bezpieczeństwa kosmetyku ucierpiało jakiekolwiek zwierzę.

Jesteśmy dumni nie tylko z siebie, lecz także ze wszystkich świadomych marek na świecie!

 

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.