Jesienne trendy w makijażu ust

Jesienne trendy w makijażu ust Jak dobrać idealną konturówkę?

Jesień to czas zmiany nie tylko w naturze, ale także w naszym makijażu. Jednym z kluczowych elementów jest perfekcyjny makijaż ust, najlepiej z idealnie dopasowaną konturówką do pomadki. Tutaj z pomocą przyjdzie nasz chatbot, dzięki któremu wybór odpowiedniego odcienia konturówki staje się prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy kilka kroków w aplikacji, by odkryć duet idealny dla Twoich ust. Jak to działa?

Najmodniejsze kolory ust w tym sezonie to czerwienie, burgundy i śliwki. Zarówno te o matowym jak i lekko połyskującym wykończeniu. Idealnie sprawdzi się tutaj seria naszych płynnych, matowych pomadek Liping My Matte, które oprócz mocnej pigmentacji charakteryzują się wegańską formułą i wygodnym aplikatorem. Produkt łagodnie otula usta, pozostawiając miękkie, matowe wykończenie. Dostępny jest w wielu wariatach kolorystycznych od subtelnych odcieni nude aż intensywniejsze kolory. A jak dobrać do nich konturówkę?

Dobór konturówki do pomadki, w kilka chwil

Konturówka pomaga podkreślić naturalny kształt ust i sprawia, że makijaż utrzymuje się na ustach znacznie dłużej, zwłaszcza w przypadku intensywnych kolorów. Pozwala również korygować asymetrię ust. Dodatkowo odpowiednio dobrane odcienie konturówki i pomadki tworzą harmonijny zestaw kolorystyczny, który kompleksowo uzupełnia cały makijaż. Dzięki temu Twoje usta będą prezentować się doskonale! Nie wiesz jednak, jak wybrać odpowiedni kolor konturówki? Zrobisz to zaledwie w 4 krokach!

Krok 1 – Rozpocznij rozmowę z chatbotem

Odwiedź nasz profil na Facebooku i rozpocznij konwersację poprzez Messenger. Zanim przejdziesz do doboru konturówki, zapoznasz się z formalnościami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. To zajmie tylko chwilę!

Krok 2 – Wybierz temat, który Cię interesuje

Otrzymasz listę tematów, które ułatwią cały proces. Wśród nich znajdziesz „Duet idealny”, czyli dobór konturówki do pomadki.

Krok 3 – Wybierz pomadkę

Chatbot poprosi o wskazanie pomadki, do której chcesz dobrać konturówkę. Należy wybrać serię, a następnie ocień do którego  chcesz dopasować konturówkę.

Krok 4 – Zobacz dopasowaną konturówkę

Chatbot przedstawi Ci propozycję konturówki, która najlepiej pasuje do wybranej przez Ciebie pomadki. Aby poznać szczegółowy opis, wystarczy przejść na stronę  Golden Rose.

Prawda, że proste? Dzięki naszemu chatbotowi, dobór konturówki do Twojej ulubionej pomadki stanie się szybki i intuicyjny. Odkryj „Duet idealny” i stwórz modny makijaż ust. Jeśli chcesz zadać dodatkowe pytania o produkt lub sposób zakupu, wybierz opcję „Moderatorka”, w ten sposób otrzymasz odpowiedź na dodatkowe pytania.

Przy niektórych odcieniach pomadek chatbot zaproponuje transparentną konturówkę, która pomoże Ci stworzyć barierę ochronną wokół ust, dzięki czemu makijaż pozostanie w nienagannym stanie przez dłuższy czas. Ponadto nasza konturówka Lip Barier została wzbogacona o witaminę E, która odżywi delikatną skórę wokół ust.

Dobrane konturówki, to oczywiście nasza propozycja, a Twój wybór może być zupełnie inny.

 

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.