Sposób na perfekcyjną stylizację brwi - jak kształtować i utrwalać brwi?

Sposób na perfekcyjną stylizację brwi – jak kształtować i utrwalać brwi? Poznaj naszą nowość.

Estetyczna i dobrze wykonana stylizacja brwi ma w dzisiejszym świecie makijażu bardzo ważne znaczenie. Mówi się, że brwi są ramą oczu i jednym z ważniejszych elementów całego makijażu twarzy, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi wybierając odpowiednie produkty, które ułatwią nam przygotowanie codziennego makijażu.

Chcemy przestawić dziś naszą nowość –  wosk do stylizacji brwi, który umożliwia precyzyjne kształtowanie brwi oraz ich długotrwałe utrwalanie. Jak korzystać z tego produktu, aby cieszyć się pięknymi brwiami przez długie godziny?

Aby rezultat stylizacji brwi woskiem był zachwycający, w pierwszej kolejności należy przyjrzeć się swoim brwiom, określić ich kształt i pomyśleć nad efektem, który chciałabyś uzyskać. Czy są grube, czy może cienkie? Czy chcesz je optycznie zagęścić, czy tylko delikatnie wypełnić? Bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania, z pewnością spełni je właśnie nasz nowy wosk do brwi.

 

Wosk pomoże nadać odpowiedni kształt brwi, zapewniając długotrwałe utrwalenie, a jego bezbarwna formuła nada naturalne wykończenie, które dobrze będzie się prezentowało  z każdym rodzajem makijażu — od lekkiego, dziennego po intensywny, wieczorowy look. Jego dodatkowym atutem jest pojemność – aż 45 ml, dzięki temu produkt jest bardzo wydajny. W opakowaniu znajdziesz również szczoteczkę, która ułatwi aplikację produktu. Kosmetykiem, który również idealnie sprawdzi się przy stylizacji brwi naszym woskiem jest znana już precyzyjna konturówka do brwi Longstay Precise Browliner. Z jej pomocą precyzyjnie wyrysujesz linię brwi oraz uzupełnisz brakujące włoski.

Wybierając wosk do brwi, nie zapomnij o tym, że ma on nie tylko kształtować i utrwalać, lecz także odżywiać Twoje włoski brwiowe. W ten sposób, w momencie, gdy nadajesz brwiom kształt i utrwalasz je na cały dzień, jednocześnie dbasz o ich kondycję i dobry wygląd. Nasz Eyebrow Shaper Wax wzbogacony jest o biotynę, prowitaminę B5 i glicerynę, które odżywiają brwi oraz zapobiegają ich wypadaniu i przesuszaniu.

 

Wosk do stylizacji brwi pomoże nadać Twojemu spojrzeniu wyrazistości, w taki sposób, aby nie odwracać uwagi od pozostałych elementów makijażu. Eyebrow Shaper Wax idealnie sprawdzi się w Twojej kosmetyczce. Dzięki niemu w zaledwie kilka chwil ułożysz i utrwalisz brwi na wiele godzin.

 

 

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.