Kosmetyczne trendy na Nowy Rok!

Kosmetyczne trendy na Nowy Rok! Viva Magenta - kolor roku 2023

Zgodnie z przewidywaniami najpopularniejszych wizażystów, stylistów i kreatorów mody, rok 2023 będzie zdecydowaniem rokiem kolorów. Królował będzie kolor roku – Viva Magenta, który pojawi się w makijażu, stylizacji paznokci i modowych dodatkach.

Kolor Roku Viva Magenta

Wybrany przez Instytut Pantone, kolor roku, kojarzy się z odwagą, fantazją, optymizmem, radością i siłą. Jest niekonwencjonalny. Wyróżnia się żywiołowością, zachęca do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń. Jest to barwa odpowiednia dla każdego, kto podchodzi do życia z odwagą i ciekawością, mając choćby odrobinę buntowniczej natury. Karminowy odcień czerwonego, który nie dominuje, ale zachęca do tworzenia nowej, pozytywnej rzeczywistości. Cechą wspólną koloru Viva Magenta i ubiegłorocznego koloru roku Very Peri jest harmonia pomiędzy światem rzeczywisty, a wirtualnym.

 

Kosmetyczne must have

Zdecydowanie zachęcamy do wykorzystywania w swoich makijażach i paznokciowych stylizacjach karminowe odcienie. Idealnie sprawdzą się tutaj pomadki do ust oraz lakiery do paznokci, dzięki który urozmaicimy nawet najbardziej neutralną stylizację. Odcienie zbliżone do tego najmodniejszego w tym roku koloru, znajdziemy pośród serii naszych matowych pomadek do ust w kredce  Matte Crayon Lipstick oraz pośród serii lakierów do paznokci o różnym wykończeniu. Należy również pamiętać, że w tym roku kosmetykami, które warto mieć w swojej kosmetyczce są: podkład o naturalnym wykończeniu jak np.  HD Foundation, dostępny w różnych odcieniach, klasyczny eyeliner oraz produkty nadające świetliste wykończenie. Idealnie sprawdzi się również nasz wypiekany puder  Sheer Baked Powder, dzięki któremu dodatkowo wygładzimy skórę. Świetnym rozwiązaniem okaże się też paleta Metals Sculpting Palette 3w1, która łączy w sobie bronzer, rozświetlacz i róż, więc jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy nie mamy czasu (i nie tylko!). Przyda się także konturówka Longstay Precise Browliner, za pomocą której, idealnie podkreślimy brwi oraz nadamy im odpowiedni kształt.

 

W tym roku zdecydowanie stawiamy na kosmetyki, które w szybki i łatwy sposób pozwolą zatuszować niedoskonałości, zapewniając naturalny, lekko połyskujący efekt.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.