Prosty sposób na trwały makijaż!

Prosty sposób na trwały makijaż! Poznaj nasze makijażowe triki.

Makijaż, szczególnie ten okazjonalny, ma tendencję do spływania i przemieszczania się. Zazwyczaj po wielu godzinach zabawy podkład nie wygląda już tak korzystnie, jak na początku, a praktyczne cała pomadka ściera się z ust. Jeśli zmagasz się z problemem wycierania się makijażu, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się, jak dobrze utrwalić makijaż!

Prawidłowa aplikacja

Jak przedłużyć trwałość makijażu? Twój make-up zdecydowanie lepiej się utrzyma, jeśli sięgniesz po kosmetyki o długotrwałej formule. Pamiętaj również, że podstawą dobrego makijażu jest właściwa pielęgnacja skóry. Przygotowując makijaż zwróć szczególną uwagę  na pomadkę. To ona narażona jest na najszybsze ścieranie. Sięgnij po matową pomadkę do ust w płynie, która nie tylko zapewni perfekcyjny makijaż, ale również wspomoże ochronę ust przed wysuszeniem. Do wykończenia makijażu użyj matującego pudru, który sprawi, że twarz nie będzie się świecić.

Używaj płynnych kosmetyków

Płynne kosmetyki charakteryzują się zdecydowanie wyższą trwałością niż te w klasycznej formie. Cienie do powiek w płynie czy płynne pomadki sprawdzą się dużo lepiej jeśli masz problem z rozmazywaniem się kosmetyków np. w okolicach oczu. Koniecznie przetestuj naszą  płynną wersji cieni Eye Glaze Liquid Eyeshadow, która dobrze utrzymuje się na powiekach i nie ulega rozmazywaniu.

Utrwal makijaż

Prawidłowo wykonany makijaż wykończ za pomocą specjalnego sprayu utrwalającego Make Up Fixing Spray. Jego zastosowanie sprawi, że Twój makijaż utrzyma się wiele godzin, a jego lekka, nie klejąca się konsystencja, nie obciąża i nie wysusza skóry. Dzięki niemu nawet w ekstremalnych warunkach Twój makijaż będzie wyglądał nieskazitelnie. Przed użyciem produktu należy wstrząsnąć butelkę, a następnie trzymając spray w odległości ok. 20-25 cm od twarzy zamknąć oczy i spryskać makijaż. Na koniec należy chwilę odczekać, aż mgiełka wyschnie i gotowe!

 

 

 

 

 

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.