Podkład HD – 5 najważniejszych cech

Podkład HD – 5 najważniejszych cech

Nieustannie poszerzamy nasz asortyment produktowy o kolejne nowości. Jedną z nich jest seria HD w skład której wchodzi korektor, podkład i puder. Cechą charakterystyczną nowego podkładu HD, jest to, że nadaje skórze efekt delikatnego wykończenia makijażu.

Cechy charakterystyczne podkładu HD

Podkład zamknięty jest w eleganckim, stylowym i poręcznym opakowaniu o pojemności 30 ml. W palecie kolorystycznej dostępne jest aż 10 odcieni.

Dzięki swojej wyjątkowej i dobrze napigmentowanej formule, rozpraszającej światło podkład doskonale pomoże nam wygładzić skórę oraz skorygować drobne niedoskonałości i zatuszować drobne zmarszczki.

Jego bezolejowa, nawilżająca formuła wyrówna koloryt skóry, zapewniając całkowite krycie i nawilżenie skóry twarzy przez długie godziny. Dodatkowym atutem naszego najnowszego podkładu jest zdecydowanie to, że zawiera witaminę E oraz filtr SPF 15, który chroni skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Można go nakładać bezpośrednio na skórę lub stosując uprzednio bazę.

Podkład świetnie sprawdzi się do przygotowania wielu rodzajów makijaży. Zarówno tych na co dzień, jak również tych na większe wyjścia i szczególne okazje. Polecamy go również go wykorzystania przy przygotowaniu makijaży wieczorowych.

Produktem, który idealnie będzie się komponował z najnowszym podkładem HD jest nasz najnowszy puder, także z serii HD. Ma on za zadanie delikatnie wygładzić, zmatowić i rozjaśnić naszą skórę.

Produkt bardzo łatwo i gładko rozprowadza się na skórze, zapewniając równomierne i wykończenie, pozostawiając przy tym świeży i promienny wygląd przez cały dzień.

Podobnie jak wspomniany wcześniej podkład HD, puder także zawiera filtr SPF 15. Można go stosować bezpośrednio na skórę lub na podkład.

Podkład i puder to jedne z najpopularniejszych produktów w damskiej kosmetyczce. Są w zasadzie podstawą wykonania każdego makijażu. Ważną kwestią przy wyborze podkładu jest wybór odpowiedniego odcienia, tak aby zbytnio nie odznaczał się na naszej skórze. Warto również przy tym pamiętać, nieco inny odcień będzie nam potrzebny zimą, a inny latem.

Zachęcamy do przetestowania naszego najnowszego podkładu HD i wykorzystania go do swoich makijaży.

 

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.